Reklama

Gran Turismo Sport coraz popularniejsze

​Twórcy wydanego w październiku ubiegłego roku Gran Turismo Sport - kolejnej odsłony wydawanej na konsolach Sony serii wyścigowej - ujawnili nowe informacje na temat popularności gry.

We wpisie opublikowanym za pośrednictwem Twittera prezes odpowiedzialnego za projekt studia Polyphony Digital - Kazunori Yamauchi - przedstawił pierwsze dane o osiągniętych przez tytuł wynikach. Menedżer oznajmił, że liczba graczy przekroczyła 5 milionów.

Szef zespołu podziękował fanom za wsparcie, które pozwoliło odnieść produkcji sukces. Co ciekawe, wdzięczność wyraził w kilku językach - nie tylko w angielskim, japońskim, niemieckim, włoskim, czy francuskim, ale także polskim.

Na potrzeby gry twórcy przygotowali łącznie 19 lokacji. Gracze mogą więc wziąć udział w zmaganiach toczonych na trasach o zróżnicowanym podłożu - pojawiły się zarówno obszary z nawierzchnią asfaltową, jak i szutrową.

Reklama

Oczywiście tak jak w innych pozycjach wyścigowych, nie mogło obyć się bez samochodów. Otrzymaliśmy do dyspozycji szereg aut, które podzielono na cztery kategorie. We wszystkich wozach znalazł się też widok z kokpitu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje