Reklama

Gran Turismo 6: Wersja na PS4 może zamienić się w "siódemkę"

Gdy tylko zapowiedziano Gran Turismo 6, zastanawiano się, dlaczego gra ukaże się tylko na PS3, a nie także (lub wyłącznie) na PlayStation 4, zwłaszcza, że premiera zaplanowana jest na okres debiutu "czwórki".

Pytany o ewentualną wersję next-genową produkcji Kazunori Yamauchi nie wykluczał wydania jej na PS4 w przyszłości. Teraz rozważa nawet przeistoczenie takiej edycji... w siódmą część.

W trakcie spotkania z dziennikarzami na trwającym gamescomie Kazunori Yamauchi, prezes studia Polyphony Digital odpowiedzialnego za rozwój cyklu, po raz kolejny został zapytany o możliwe przeniesienie Gran Turismo 6 na PlayStation 4. Japończyk ponownie stwierdził, że wraz ze swoją ekipą planuje wydanie gry na PS4, ale stworzenie odpowiedniej wersji może trochę potrwać.

Reklama

I tutaj Yamauchi dodał, że istnieje ewentualność, iż produkcja przeistoczy się z czasem w Gran Turismo 7, a więc kolejną, pełnoprawną odsłonę cyklu. Zaznaczył jednak, że nie jest pewny czy wizja, jaką zrealizowano w "szóstce" zachowałaby się w następnej części. Podkreślił przy tym, że wszystkie te rozważania są na razie czysto hipotetyczne i w tej chwili niczego nie jest jeszcze pewien.

Taki scenariusz nie byłby chyba niczym złym, a pozwoliłby developerom z Polyphony Digtal rozwinąć skrzydła na nowej konsoli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje