Reklama

Grafiki z Frostpunk od twórców This War is Mine przedstawiają ujęcia z rozgrywki

​Studio 11bit nadal nie zdecydowało się pokazać filmu prezentującego rozgrywkę ze swojego kolejnego projektu - Frostpunk. Na razie gracze muszą zadowolić się przygotowanym przez polską ekipę zestawem obrazków pokazujących ujęcia z właściwej zabawy.

W nowej produkcji twórców Anomaly czy This War is Mine doszło do poważnych zmian klimatycznych, które doprowadziły do nastania epoki lodowcowej. Staniemy przed zadaniem zarządzania ostatnim bezpiecznym miastem na Ziemi.

Z opublikowanych obrazków wynika, że tak jak w wielu innych strategiach wydarzenia w grze zostaną przedstawione w rzucie izometrycznym. Grafiki przedstawiają między innymi konstrukcje, które najprawdopodobniej wzniesiemy w trakcie rozgrywki.

Uwagę zwracają również dwa wskaźniki - niezadowolenia i nadziei, które są oznaczone odpowiednio czerwonym i niebieskim kolorem. Z oboma związane będą zadania, których wykonanie pozwoli zapełnić dany pasek.

Reklama

Podczas zabawy otrzymamy również możliwość stanowienia prawa. Przepisy, które stworzymy mogą być dosyć kontrowersyjne. Przykładem jest pokazany na jednym ze screenów akt o nazwie "Podtrzymywanie życia", który zakłada opiekę nad chorymi, ale bez podejmowania prób leczenia. Pojawi się też możliwość zatrudniania do pracy nieletnich.

Dokładna data premiery Frostpunk nie jest na razie znana. Odpowiedzialni za projekt developerzy z polskiego studia 11bit twierdzą jednak, że produkcja powinna ujrzeć światło dzienne w drugiej połowie bieżącego roku. Gra ukaże się - przynajmniej na razie - tylko na PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje