Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gracze wracają do The Division

​Mimo początkowej popularności, wiele osób zrezygnowało z dalszej zabawy w sieciowej strzelance The Division. Twórcy przekonują jednak, że w ostatnich tygodniach udało się im odwrócić trend spadkowy i wielu użytkowników wróciło do gry.

W rozmowie z serwisem PC GamesN pełniąca w Ubisofcie stanowisko wiceprezesa ds. "bieżących operacji" Anne Blondel ujawniła, że liczba aktywnych użytkowników produkcji wróciła do poziomu z okresu premiery. Dokładnych liczb jednak nie podała.

Reklama

Znacząca część graczy mogła ponownie dać szansę The Division ze względu na wprowadzone w ostatnim czasie zmiany i nowości. W ubiegłym miesiącu strzelanka otrzymała łatkę 1.4 - dużą aktualizację, która znacząco usprawniła rozgrywkę, a także odświeżyła interfejs.

Blondel zaznacza jednocześnie, że zaimplementowane modyfikacje nie tylko wpłynęły na suche dane, ale też na zaangażowanie użytkowników. Przekonuje, że zgromadzona wokół tytułu społeczność fanów weszła "w pozytywny tryb".

To zaś nie koniec - z czasem do zabawy może dołączyć więcej osób. Niedawno na PC i Xbox One opublikowano aktualizację 1.5, która wnosi kolejne zmiany. W tym samym czasie wydano również DLC z trybem Survival, w którym stopień wyzwania znacząco rośnie. Zarówno łatka, jak i dodatek, ukażą się na PS4 w grudniu.

Dowiedz się więcej na temat: Tom Clancy's The Division

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje