Reklama

Gracze wciąż szukają miejsca z okładki God of War

​Od premiery ostatnich przygód Kratos minęły już ponad 3 lata i gra nie kryje już większych tajemnic, ale jedno wciąż spędza graczom sen z powiek.

A mianowicie, gdzie znajduje się lokacja, którą możemy zobaczyć na pudełku gry? Bo choć gracze z miejsca zakochali się w nowej odsłonie God of War, opowiadającej historię trudnej relacji ojca i syna, a także przemierzyli jej świat kawałek po kawałku, to miejsce z okładki wciąż spędza nam sen z powiek. To obraz Kratosa i Atreusa stojących na łodzi, a w tle możemy zobaczyć góry i wzgórze, na którym wznosi się tajemnicza budowla.

Żeby było ciekawiej, Sony Santa Monica jak dotąd udaje, że nie ma tematu i zawzięcie milczy - podobnie zresztą jak na temat detali kolejnej odsłony, której gracze już nie mogą się doczekać. W związku z tym na Reddicie znaleźć można wątek, w którym użytkownicy wymieniają się swoimi pomysłami i przypuszczeniami. Część z nich musi mieć naprawdę sokoli wzrok, bo delikatnie podświetlony budynek jest mocno oddalony, a oni widzą tak konkretne rzeczy, np. Radę Walkirii.

Reklama

Wersja ta byłaby może całkiem prawdopodobna, gdyby nie fakt, że ta była zanurzona w Jeziorze Dziewięciu, więc to chyba nieco zbyt wysoko. Ktoś inny sugeruje natomiast, że może to być odniesienie do Bleak Falls Barrow z The Elder Scrolls albo High Hrothgar ze Skyrima. Jak jest naprawdę, pewnie dowiemy się w momencie, kiedy Sony Santa Monica samo zechce nam o tym powiedzieć. A być może miejsce nigdy nie istniało w grze i jest tylko pomysłem grafika? To również możliwe, ale wtedy deweloper będzie miał okazję puścić do fanów oko i stworzyć je w drugiej części.

A może Wy macie jakiś pomysł? Koniecznie dajcie znać, to zabijemy jakoś czas w oczekiwaniu na kolejną część, która jakiś czas temu zaliczyła opóźnienie i zamiast w tym roku, trafi na rynek dopiero w 2022. Przypominamy też, że wydawca oficjalnie potwierdził już, że God of War: Ragnarok dostępne będzie zarówno na nową, jak i poprzednią generację, czyli odpowiednio PS5 i PS4.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy