Gracze tracą postacie w Diablo III, Blizzard już pracuje nad rozwiązaniem problemu

Osoby próbujące niedawno zalogować się do Diablo III spotkała niemiła niespodzianka - ich postacie wraz z całym wyposażeniem zniknęły.

I choć problem ten zazwyczaj znika po ponownym zalogowaniu się na konto, w niektórych przypadkach - dotyczy to szczególnie bohaterów z trybu Hardcore - wirtualni herosi znikają bezpowrotnie. Blizzard już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Na Battle.necie rozpętała się mała burza - gracze donoszą, że po zalogowaniu się na swoje konto w Diablo III stracili swoich bohaterów oraz ich ekwipunek. Najczęściej jest to efekt tymczasowy, który można naprawić ponownie logując się na profil. Niestety części osób posiadającym postacie w trybie Hardcore to nie pomogło i stracili swoich herosów.

Dlatego też pracujący nad rozwiązaniem kłopotu Blizzard rozważa reset do stanu sprzed kilku dni, ale tylko graczom, którzy zgłoszą developerom, że zostali dotknięci problemem i stracili swoje postacie. Nie jest to jednak proces łatwy i ograniczony zostanie tylko do przypadków, które uda się twórcom zweryfikować.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy