Reklama

Gracze Red Dead Online przebierają postaci za klaunów by wymusić na Rockstar dodanie nowej zawartości

​Fani Red Dead Redemption 2 zdecydowali się na nietypowe wydarzenie w związku z brakiem nowej dużej zawartości do trybu wieloosobowego.

Od ostatniej większej aktualizacji do Red Dead Online minęło już ponad pół roku i najwyraźniej niektórzy gracze zirytowali się brakiem nowej, dużej zawartości do gry.

Część z nich wzięła więc udział w niecodziennej akcji, w ramach której przebrali swoje postaci za klauny i zrobili najazd na serwery produkcji Rockstara.

Wszystko zaczęło się od społeczności Discord of the Red Dead Online i Red Dead Fashion, którzy po konkursie mody postanowili zrobić kolejne wydarzenie tym razem związane właśnie z klaunami. "Jesteśmy klaunami, wierząc, że wreszcie doczekamy się aktualizacji, więc przebraliśmy się za nich w grze" - stwierdzili organizatorzy akcji.

Reklama

Zabawę dość szybko podłapali inny użytkownicy, którzy na Reddicie oraz Twitterze publikują obrazki przedstawiające ich postaci w strojach klaunów.

Klaunem może zostać każdy, a sama akcja potrwa do 16 lipca. Warto wspomnieć, że w przeszłości w innym tytule Rockstara, czyli GTA Online odbył się event związany z kosmitami, którego finał okazał się dla wielu graczy rozczarowaniem.

W tym przypadku na serwerach Grand Theft Auto pojawiały się postacie przebrane za obcych i atakujące przypadkowych użytkowników. Do ostatecznego starcia doszło 15 maja, ale pojawiło się na nim dość niewielu uczestników i chociaż w lobby nie brakowało postaci przebranych w zielone kostiumy, to całość ciężko określić mianem finałowej walki z prawdziwego zdarzenia.

Większość serwerów Los Santos International Airport świeciło pustkami, natomiast nie brakowało osób, które dla urozmaicenia sobie czasu atakowały niewinnych użytkowników, strzelając do nich z broni.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje