Gracze odkryli North Yankton w GTA Online!

W GTA Online gracze mogą dowolnie zwiedzać Los Santos i jego okolice.

Okazuje się jednak, że można udać się też na wycieczkę do North Yankton, miejscowości, do której trafiamy dwa razy w czasie kampanii singlowej. Jak? Gracze odkryli w GTA Online błąd, który pozwala w sieciowym trybie przenieść się do mroźnego North Yankton.

Nie jest to proste - trzeba wykonać kilka kroków. Warunek - trzeba mieć grę w wersji 1.07. Oto, co należy zrobić:

  • Trzeba ponownie rozegrać prolog GTA V do momentu, w którym bohaterowie uciekają z garażu i czekają na zewnątrz, by zgubić pościg;
  • Znajdując się przed garażem trzeba skręcić w lewo i zapauzować grę;
  • Znajomy musi zaprosić nas do sesji w GTA Online;
  • Gdy zalogujemy się do gry, trzeba wsiąść do helikoptera i polecieć w prawy dolny róg mapy. Po kilkuminutowej podróży zobaczymy w dole North Yankton, które można swobodnie zwiedzać i zapraszać do niego przyjaciół.

Dostęp do miasteczka jest możliwy oczywiście w wyniku błędu. Faktem jest jednak, że Rockstar umieścił nową, dużą lokację, którą można eksplorować, zapewne nie bez powodu. Czy to możliwe, że to właśnie ona będzie miejscem akcji nadchodzącego fabularnego DLC?

Przypomnijmy, że pierwsze, duże i fabularne DLC do Grand Theft Auto V pojawi się w przyszłym roku. Dodatek przedstawi dalsze losy trójki bohaterów - Trevora, Michaela i Franklina.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: GTA V