Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gracze Fallout 76 chcą przywrócenia jednego z błędów

​Nie da się ukryć, że Fallout 76 to produkcja pełna mniejszych i większych błędów oraz niedoróbek. Od premiery w połowie listopada Bethesda pieczołowicie łata niedogodności, lecz teraz okazuje się, że jeden z bugów bardzo przypadł do gustu użytkownikom. Na tyle, że domagają się jego przywrócenia.

Wszystko zaczęło się wczoraj, gdy twórcy opublikowali najnowszą listę zmian w wersji 1.0.3.10. W większości są to zapowiadane innowacje, takie jak suwak kąta widzenia w wersji PC oraz możliwość komunikacji głosowej "na przycisk". Jest jednak także sporu usuniętych błędów w różnych zadaniach.

Reklama

Kwestią sporną jest naprawienie zadania - czy tez wydarzenia - Feed the People, znajdowanego w lokacji Mama Dolce's Food Processing. Misja jest stosunkowo mało skomplikowana. W okolicy zbieramy nieco wołowiny, trochę krojonych warzyw oraz mięsne kawałki sojowe.

Następnie wszystkie zgromadzone przedmioty do barycznej maszynerii. Sprzęt trzeba później ochronić przed kolejnymi falami szturmujących przeciwników, co jest bardzo częstym obowiązkiem w przeróżnych znajdowanych w grze wydarzeniach znajdywanych w otwartym świecie.

Urozmaiceniem jest konieczność wsłuchiwania się alarmy oraz aktywowania bezpieczników. Całość nie jest specjalnie interesująca, ale tak określić można chyba całą produkcję. Interesująca jest nagroda: gulasz w puszcze. Co najważniejsze, dostaje go nie tylko gracz, lecz wszystkie osoby na serwerze.

Gracze zbytnio się nie przejmowali i sądzili, że tak ma być, a prezent w postaci gulaszu dla każdego gracza - bez względu na jego pozycję - to miły akcent, który ma podkreślić społecznościową naturę Fallout 76. To przecież radykalna zmiana w serii - przejście na całkowicie sieciową naturę gry.

Bethesda załatała jednak tę kwestię i puszkę z gulaszem dostają teraz tylko osoby bezpośrednio zaangażowane zadanie. "To nie jest już karmienie ludności" - komentuje jeden z grających, nawiązując do nazwy zadania. "Szczerze mówiąc taka mechanika całkiem mi się podobała".

Inny użytkownik - niejaki Infinite_Worm - dodaje, że takie społecznościowe zadanie jest dokładnie tym, czego w grze powinno być więcej. "Proszę, nie zmieniajcie tego. Wprost przeciwnie, dodajcie więcej atrakcji tego typu" - apeluje internauta.

Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje