Gracze Diablo 4 domagają się wzmocnienia dla jednego z buildów Czarodziejki

Sorceress nie należy niestety do najsilniejszych postaci Diablo 4. Zauważyła to już większość graczy, a część z nich zaczyna oczekiwać od Blizzarda zaadresowania tych problemów.

Podczas zamkniętych beta testów Czarodziejka uchodziła za jedną z najmocniejszych klas w Diablo 4. Mieliśmy co prawda wtedy dostęp wyłącznie do ograniczonej liczby umiejętności, a maksymalny poziom postaci wynosił 25. Z perspektywy czasu wnioski wyciągnięte w becie nie przełożyły się raczej na pełną wersję gry.

Mimo tego Blizzard po beta testach zdecydował się na zaadresowanie najpopularniejszej umiejętności Czarodziejki, Hydry. Smocze głowy wychodziły spod ziemi, zadawały ogromne obrażenia i pozwalały postaci trzymać się na bezpiecznych dystans od przeciwników. Build ten oferował styl gry, którego brakuje teraz Czarodziejce.

Reklama

Siłę Sorceress i Hydry poruszył ostatnio jeden z użytkowników Reddita. Aktualnie jest to całkowicie bezużyteczna umiejętność, która może poradzić sobie na etapie kampanii, ale z czasem mocno traci na sile i zostaje wyparty przez inne umiejętności.Część graczy zauważyła również, że najlepsze aktualnie buildy Sorceress wymuszają na niej bardzo podobny styl gry.

Ze względu na siłę Frost Novy Czarodziejka walczy w zasadzie w zwarciu i trzyma się równie blisko przeciwników co Barbarzyńca czy Łotrzyk. Wzmocnienie Hydr i zaoferowanie graczom odrobiny różnorodności na pewno spotkałoby się ze sporym entuzjazmem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy