Reklama

Gracz odtworzył w Valheim zamek w Hogwarcie

​Póki co tylko częściowo, ale już teraz jego praca robi wrażenie. Projekt ma być dalej rozwijany.

Valheim to niezależna produkcja, która podbija w ostatnich miesiącach zestawienia najpopularniejszych gier sieciowych. Rozgrywka koncentruje się w niej na walce o przetrwanie w świecie inspirowanym nordycką mitologią, ale niektórzy czerpią więcej przyjemności z tworzenia bądź odtwarzania najróżniejszych obiektów. Niektóre projekty robią naprawdę duże wrażenie.

Do najciekawszych na pewno należy zaliczyć ten, w ramach którego jeden z graczy odtworzył zamek w Hogwarcie, znany z "Harry'ego Pottera", wraz z niektórymi otaczającymi go obszarami. Efekty swojej pracy zaprezentował w galerii screenów w serwisie Reddit. Na ujęciach możemy zobaczyć m.in. Wielką Salę, stadion do gry w quidditcha czy chatkę Hagrida. Screeny znajdziecie pod tym adresem: https://bit.ly/2PpU0Eq

Reklama

Valheim to jedna z większych niespodzianek ostatnich miesięcy. Gra niedługo po tym, jak stała się dostępna, mogła poszczycić się dwoma milionami sprzedanych egzemplarzy. Znalazła się na piątym miejscu wśród najpopularniejszych tytułów na Steamie - w szczytowym momencie grało w nią przeszło 500 tys. graczy. Kilka dni temu twórcy pochwalili się, że po Valheim sięgnęło już 7 milionów osób.

A podkreślmy, że produkcja studia Iron Gate znajduje się dopiero w fazie early access. Premiera pełnej wersji jest planowana dopiero na przyszły rok. W międzyczasie możemy się spodziewać licznych rozszerzeń oraz fanowskich modyfikacji, takich jak ta, która zmieni grę w MMORPG dla tysiąca osób. Jeśli chcecie wesprzeć twórców i już teraz przekonać się, jak bardzo wciągającą rozgrywkę oferuje Valheim, dostęp do wczesnej wersji kupicie na Steamie w cenie 71,99 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy