Reklama

Gracz GTA Online, udając NPC-a, atakował innych użytkowników

​Jeden z graczy GTA Online postanowił zaskoczyć pozostałych obecnych na serwerach, przebierając kierowaną postać za kamerdynera i udając NPC-a.

GTA Online to gra, która bez wątpienia potrafi zaskoczyć obecnych na jej serwerach użytkowników. W przeszłości odwiedzali je m.in. gracze przebrani za obcych, a teraz zażartować postanowił sobie kolejny użytkownik. LuxLie666 opublikował na Reddit klip, w którym pokazuje swoją postać przebraną za kamerdynera i zastawia na pozostałych uczestników zabawy pułapkę. Postanowił on zostać lokajem na jeden dzień, a następnie udawać NPC-a (skrót od "non-player character") atakującego z zaskoczenia innych graczy.

Sztuka ta mogła mu się udać jeszcze bardziej, ponieważ za sprawą zdolności szefa organizacji przestępczej ukrył swój pseudonim, w efekcie stając się idealną postacią teoretycznie sterowaną przez sztuczną inteligencję. Jego działanie nie polegało wyłącznie na straszeniu zaskoczonych gości kasyna, a ich... eliminacji. Do tego celu używał różnych metod od karabinów, pistoletów po kije bejsbolowe czy noże. Oberwało się nawet niektórym pojazdom atakowanych graczy. Kto wie, być może jest to zemsta kamerdynera za incydent z przeszłości?

Reklama

Warto wspomnieć, że swego czasu użytkownicy GTA Online atakowali prawdziwego kamerdynera generowanego przez grę. Dochodziło wówczas do najróżniejszych tortur od klasycznego bicia po podpalenia. Jako że postać jest NPC to nie mógł się w żaden sposób obronić i oczywiście przez to stał się idealnym celem dla tego rodzaju żartownisiów. 

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy