Reklama

Gracz chce jeździć autem w GTA 5 aż do premiery GTA 6

​Grand Theft Auto 5 ma już ponad sześć lat i jeszcze nigdy przerwa pomiędzy kolejnymi odsłonami tej słynnej serii nie była tak długa. Żywotność produkcji podtrzymuje oczywiście niespodziewany sukces GTA Online, lecz coraz większa rzesza fanów zaczyna głośno dopominać się o kolejną opowieść.

Przykładem jest kanał 10HoursMovies w serwisie YouTube. Jego właściciele prowadzą obecnie transmisję na żywo, planując jeździć wirtualnym samochodem wokół mapy w GTA 5 tak długo, aż ukaże się GTA 6. To może trochę potrwać. Transmisję rozpoczęto już 5 października.

Obecnie wykonano ponad 900 okrążeń wokół świata gry, co - biorąc pod uwagę ponad dwa tygodnie transmisji - wydaje się potwierdzać, jak ogromną przestrzeń przygotowali dla graczy twórcy ze studia Rockstar Games. Do tego można posłuchać sobie muzyki oraz porozmawiać na chacie.

Reklama

Brzmi głupio? Tylko na pierwszy rzut oka, ponieważ organizatorzy akcji cały czas zbierają także donacje i można spodziewać się, że inicjatywę zakończą z całkiem imponującą sumką na koncie.

Wszystko to przy małym nakładzie sił, ponieważ trudno spodziewać się, że to właśnie oni kierują wirtualnym pojazdem. Z całą pewnością jest to raczej jakaś forma automatyzacji, podczas gdy twórcy zajmują się innymi zajęciami.

Jeśli o GTA 6 mowa, to ostatnie plotki sugerują, że w nowym tytule wrócimy nie tylko do Vice City, ale także Liberty City, ponieważ produkcja zaoferuje więcej niż jedno miasto do zwiedzenia i eksploracji.

Szóstka powstaje podobno pod nazwą "Project Americas", a prace ruszyły w połowie ubiegłego roku. I chociaż gra znacząco nie różni się od poprzedniej odsłony, to zawiera pewne widoczne gołym okiem zmiany czy nowości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy