Reklama

Gra ze Zlatanem Ibrahimoviciem zmierza na urządzenia mobilne

​Niedawny zawodnik Manchesteru United, piłkarz Zlatan Ibrahimovic, otrzyma własną grę. Za kilka dni na urządzeniach mobilnych ukaże się Zlatan Legends.

Szczegółów na temat projektu na razie nie podano. Wiadomo jedynie, że pokierujemy słynnym sportowcem, który w opublikowanym zwiastunie nosi strój budzący skojarzenia z kombinezonem należącym do Iron-Mana.

W trailerze sam piłkarz zdradza, że w momencie, gdy myślał, że nie ma przed nim żadnych wyzwań pojawiło się nowe wraz z rywalem, którego podobno bardzo dobrze zna. Dodaje także, że "wszechświat dowie się, że istnieje tylko jeden Zlatan". Wzniosłe.

Nad tytułem pracuje Isbit Games - szwedzkie studio, którego jednym ze współwłaścicieli jest właśnie Ibramihovic. W rozesłanej do mediów informacji prasowej developerzy podkreślają, że produkcja powstaje od ponad dwóch lat.

Reklama

Zlatan Legends ukaże się 17 sierpnia na urządzeniach mobilnych z iOS. W planach jest też wersja na smartfony oraz tablety z systemem Android, ale ujrzy światło dzienne w późniejszym terminie. Wspomniany zwiastun gry można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL