Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra randkowa z założycielem KFC jednym z największych hitów września na Steamie

​Gdy we wrześniu zapowiedziano, że KFC we współpracy ze studiem Psyop szykuje symulator randkowania o chwytliwym tytule I Love You Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator, wielu postrzegało to jako wątpliwej jakości chwyt marketingowy. Zainteresowanie jest jednak spore.

Dość powiedzieć, że produkcja trafiła na Steamie do pierwszej piątki, która w ubiegłym miesiącu wypracowała w sklepie Valve największą liczbę pobrań. Nie podzielono się dokładnymi liczbami, ale sama obecność w takim zestawieniu robi wrażenie.

Reklama

Poniżej cała dwudziestka najlepiej zarabiających gier we wrześniu. Tutaj oczywiście produktu reklamującego KFC nie znajdziemy, ponieważ gra rozprowadzana jest w całości za darmo.

 1. Spyro Reignited Trilogy
 2. Children of Morta
 3. Final Fantasy 8 Remastered
 4. NBA 2K20
 5. River City Girls
 6. Green Hell
 7. Gears 5
 8. Greedfall
 9. eFootball PES 2020
 10. Blasphemous
 11. Session
 12. AI: The Somnium Files
 13. Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
 14. Crying Suns
 15. Hot Lava
 16. The Surge 2
 17. Noita
 18. Code Vein
 19. Flotsam
 20. Cube World

Oraz pięć najchętniej pobieranych darmowych produkcji:

 1. I Love You, Colonel Sanders
 2. Territory Ilde
 3. Planetside Arena
 4. Firestone
 5. Maelstrom

Aż osiem projektów to gry opuszczające program Wczesnego Dostępu, co potwierdza, że Early Access pozostaje wartą do rozważenia ścieżką dla deweloperów. Dziewięć tytułów pochodzi o wydawców, którzy wcześniej nie publikowali na Steamie, co także powinno być sporą zachętą na przyszłość.

Wracając do opisywanego tytułu, gracz wciela się w postać adepta sztuki kulinarnej, który uczy się fachu przy boku młodego Sandersa. Bohater musi ukończyć szkołę, ale przy okazji szuka miłości, a jeśli wszystko dobrze rozegra, to może skończyć nawet jako partner biznesowy słynnego kurczakowego guru.

KFC zapewnia, że ich nowa gra to wiele godzin zabawy, kuchenne walki, 11 ziół i przypraw, mnóstwo cudownego miniaturowego jedzenia, sekretne zakończenia i... przepisy!

Dowiedz się więcej na temat: KFC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje