​Gra platformowa o kultowym Janosiku do pobrania za darmo!

W polskim serwisie GOG.com możecie całkowicie za darmo pobrać grę o tytule Janosik - dynamiczną platformówkę osadzoną w pixel-artowym świecie.

Sylwetkę karpackiego zbójnika Jaraja Janosika poznaliśmy już w latach 70. ubiegłego wieku za sprawą serialu telewizyjnego w reżyserii Jerzego Passendorfera. W postać głównego bohatera wcielał się sam Marek Perepeczko. Do teraz produkcja nierzadko emitowana jest na otwartych kanałach telewizyjnych.

Janosik - ciekawa platformówka dostępna za darmo w serwisie GOG

Wokół Janosika obrosło wiele legend, głównie słowackich. Teraz za sprawą gry, którą pobierzecie całkowicie za darmo na platformie GOG.com, możecie poznać znaczną część z tychże opowieści.

Reklama

Rzeczona gra to platformówka utrzymana w klimacie retro wypełniona masą wyzwań, dynamiczną akcją i licznymi sekretami przygotowanymi przez twórców. Tytuł zawiera mnóstwo elementów czerpiących z gatunku metroidvanii, więc nastawić musimy się na eksplorację w pełni dwuwymiarowego świata.

Fabularnie wcielimy się w Janosika i wyruszymy w kierunku odnalezienia naszych kompanów pojmanych przez hrabiego Von Żura. To zadanie nie będzie należeć do najłatwiejszych przez liczne zagrożenia czyhające na nas. Przy okazji przemierzymy pixelowy świat i rozprawimy się z wrogami, którzy będą chcieli wejść z nami w szranki.

Janosik według znanych legend kulturowych zasłynął z ograbiania bogatych i rozdawania biednym. Twórcy, projektując swoją grę, inspirowali się wspomnianymi legendami, które stanowią lwią część przygotowanej w tym tytule warstwy fabularnej. Nie zabraknie więc magicznych przedmiotów podarowanych przez czarownicę czy walki z istotami nadludzkimi.

Grę JANOSIK pobierzecie za darmo z platformy GOG.com

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama