Reklama

Goodgame Empire: Event "Berimond" rozpoczęty!

​Niezależnie od tego, czy graliście już w Goodgame Empire, czy pierwszy raz o tej grze słyszycie - pojawił się dobry powód, by rozpocząć zabawę lub do niej powrócić.

Twórcy przygotowali sporych rozmiarów event, w trakcie którego możemy wziąć udział w istnej grze o tron.

W Goodgame Empire znajdziecie wszystko, czego oczekiwalibyście od porządnej, przeglądarkowej strategii: rozbudowane opcje rozwoju własnej siedziby, werbunku żołnierzy, zawieranie sojuszów z innymi graczami czy, w końcu, najeżdżanie na cudze miasta. Rozpoczęcie zabawy jest proste jak bułka z masłem - gra odpala się bezpośrednio w przeglądarce, a dzięki samouczkowi każdy powinien zrozumieć, co, gdzie i kiedy klikać.

Reklama

Jeżeli macie ochotę wciągnąć się w Goodgame Empire, lepiej trafić nie mogliście, bo dziś twórcy uruchomili dużych rozmiarów event. W świecie Goodgame Empire zginął Król Berimond, co dwójkę pretendentów zmusiło do zażartej walki o tron. Jeden z nich przewodniczy frakcji z widniejącym na godle lwem, drugi - frakcji sygnowanej niedźwiedziem. Oboje rozgłosili po całym królestwie, że potrzebują pomocy w walce o tron Berimond.

Na czas trwania eventu gracze samodzielnie decydują, po której stronie konfliktu chcą się opowiedzieć i otrzymują własne obozy, ułożone parami wzdłuż linii frontu. Nadrzędnym celem jest oczywiście pomagać sojusznikom, a najeżdżać na przeciwległe siedziby, ale to tylko wierzchołek góry lodowej - bitwa o tron oparta została na trójwarstwowej strukturze.

Frakcje starają się przede wszystkim przejmować i utrzymywać zamieszkane przez NPC wioski o znaczeniu ekonomicznym. Jeżeli wojsko jest dostatecznie potężne, mogą zająć się niszczeniem porozmieszczanych po wioskach wież. Każdy mały sukces to krok ku zwycięstwu i koronie - po obaleniu wszystkich wież danej frakcji możliwe będzie najechanie na jej stolicę. Jeżeli uda się to którejkolwiek ze stron konfliktu, event zostanie zakończony, a zwycięzcy odpowiednio wynagrodzeni.

Goodgame Empire - zagraj za darmo!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy