​GoldenEye 007 powraca w odmienionej formie. Gratka dla fanów Jamesa Bonda!

Podczas wczorajszego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji. Dosyć sensacyjną wieścią była ta potwierdzająca prace nad remake’iem kultowej gry "GoldenEye 007". Tytuł pojawi się w ramach usługi Xbox Game Pass i będzie dostępny również na Nintendo Switch.

GoldenEye 007 i niepewne losy produkcji

GoldenEye 007 słyszeliśmy w ostatnim czasie naprawdę dużo. W czerwcu tego roku chodziły pogłoski, że już niebawem możemy doczekać się odświeżenia tej gry. Mijały tygodnie, a nic takiego nie miało miejsca do czasu, aż w lipcu gruchnęły fatalne wieści.

Informator Jeff Grub podał wówczas, że remaster GoldenEye 007 jest w stanie zawieszenia, a wszystko to przez trwającą za naszymi wschodnimi granicami wojnę. Szef zespołu 1v100 pracujący nad projektem miał również opuścić swoją ekipę, a przyszłość legendarnych przygód z Jamesem Bondem na czele stała pod dużym znakiem zapytania.

Reklama

James Bond powróci i to w piękniejszym stylu!

Finalnie sprawa rozwiązana została podczas wrześniowego Nintendo Direct. Brytyjski producent gier, firma Rare ogłosiła, iż Golden Eye 007 zadebiutuje w zupełnie odmienionej formie na konsolach od Microsoftu w ramach usługi Xbox Game Pass. W dzieło zagracie również na przenośnej konsoli Nintendo Switch.

GoldenEye 007 w oryginalnej wersji debiutował na konsoli Nintendo 64. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że produkcja ta była swego rodzaju protoplastą w gatunku strzelanek i przecierała liczne szlaki późniejszym głośnym tytułom. Dzieło osiągnęło ogromny komercyjny sukces i sprzedało się globalnie w dziewięciu milionach egzemplarzy.

Niestety nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się debiutu odświeżonej wersji GoldenEye 007.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: James Bond | GoldenEye 007
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama