​GOG rozdaje kolejną grę całkowicie za darmo. To kultowa platformówka!

Jeśli nie macie dość rozdawnictwa kolejnych gier, to trafiliście w odpowiednie miejsce. W serwisie GOG.com możecie odebrać kultową grę platformową Jazz Jackrabbit 2 Collection. Jest tylko jeden warunek: musicie się pospieszyć!

Na platformie GOG.com możemy zakupić wiele leciwych już, kultowych i oldschool’owych gier wideo. W ostatnim czasie serwis nierzadko również rozdaje różne produkcje zupełnie bezpłatnie. Kilka dni informowaliśmy o tym, że możecie za darmo odebrać Genesis Alpha One w wersji Deluxe Edition.

Jazz Jackrabbit 2 Collection za darmo w GOG

Teraz z kolei wszyscy gracze uraczeni zostali nieco innymi klimatami. Przez kilka dni pobierzecie za darmo Jazz Jackrabbit 2 Collection, paczkę, w skład której wchodzi:

Reklama

  • Jazz Jackrabbit: The Secret Files
  • Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles
  • oraz dodatek JJ2+

Powyższa oferta obowiązuje tylko do 3 listopada. Dokładnie o godzinie 15:00 możliwość odebrania paczki wygasa, więc warto się pospieszyć. Produkcję odbierzecie pod tym adresem.

Sam Jazz Jackrabbit 2 to zręcznościowa, przygodowa gra platformowa, która ujrzała światło dzienne w 1998 roku. Za jej powstanie odpowiada Epic Games. Tytuł jest sequelem oryginalnej części debiutującej cztery lata wcześniej.

Rozgrywka opiera się na przechodzeniu coraz trudniejszych poziomów. Nie jest to jednak proste zadanie. Na naszej przeszkodzie stać będzie wiele zróżnicowanych przeciwników, spośród których ostatnim zawsze jest potężny boss.

Do dyspozycji gracza oddano cały asortyment broni - od miotaczy ognia po dodatkowe moce i przedmioty pomagające nam rozprawić się z niebezpieczeństwem. Jazz Jackrabbit wyróżnia się wyśmienitą jak na swoje czasy oprawą graficzną i ciekawą ścieżką dźwiękową.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gog.com | Jazz Jackrabbit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama