Reklama

GOG.com rusza z ogromną wyprzedażą - Wiedźmin 2 dla każdego za darmo!

Polski sklep internetowy GOG.com regularnie poszerza swoją ofertę, udostępniając atrakcyjne gry w niskich cenach.


Właśnie ruszyła ogromna wyprzedaż gier, której nie można przegapić. Oprócz sporej listy tytułów dodawanych na bieżąco, gracze mogą otrzymać za darmo m.in. takie perełki jak Wiedźmin 2!

Łącznie w niższych cenach można znaleźć ponad 700 tytułów, a dodatkowo każdy zainteresowany może otrzymać za darmo grę Wiedźmin 2, Mount and Blade, a także film The Gamers. Co należy zrobić, aby otrzymać powyższe tytuły?

W przypadku Mount and Blade, wystarczy zarejestrować, a następnie zalogować się na stronie GOG.com i możemy odebrać upragnioną grę - warto się jednak spieszyć, gdyż promocja potrwa tylko przez 2 dni.

Reklama

Aby otrzymać za darmo grę Wiedźmin 2 oraz film The Gamers, należy logować się na stronie przez 7 kolejnych dni, zbierając specjalne pieczęcie. Po zebraniu kompletu będziemy mogli pobrać omawiane produkcje za darmo.

Należy pamiętać, że co sklep jest aktualizowany o nowe pozycje w niższych cenach co 40 minut, dlatego warto regularnie przeglądać zasoby sklepu. Pełna lista znajduje się pod tym adresem.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: gog.com

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy