Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

GOG.com rusza z ogromną wyprzedażą - Wiedźmin 2 dla każdego za darmo!

Polski sklep internetowy GOG.com regularnie poszerza swoją ofertę, udostępniając atrakcyjne gry w niskich cenach.


Reklama

Właśnie ruszyła ogromna wyprzedaż gier, której nie można przegapić. Oprócz sporej listy tytułów dodawanych na bieżąco, gracze mogą otrzymać za darmo m.in. takie perełki jak Wiedźmin 2!

Łącznie w niższych cenach można znaleźć ponad 700 tytułów, a dodatkowo każdy zainteresowany może otrzymać za darmo grę Wiedźmin 2, Mount and Blade, a także film The Gamers. Co należy zrobić, aby otrzymać powyższe tytuły?

W przypadku Mount and Blade, wystarczy zarejestrować, a następnie zalogować się na stronie GOG.com i możemy odebrać upragnioną grę - warto się jednak spieszyć, gdyż promocja potrwa tylko przez 2 dni.

Aby otrzymać za darmo grę Wiedźmin 2 oraz film The Gamers, należy logować się na stronie przez 7 kolejnych dni, zbierając specjalne pieczęcie. Po zebraniu kompletu będziemy mogli pobrać omawiane produkcje za darmo.

Należy pamiętać, że co sklep jest aktualizowany o nowe pozycje w niższych cenach co 40 minut, dlatego warto regularnie przeglądać zasoby sklepu. Pełna lista znajduje się pod tym adresem.

Dowiedz się więcej na temat: gog.com

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama