Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gods & Monsters od Ubisoftu to teraz Fenyx Rising

​Kilka dni temu Ubisoft zapowiedział, że na 10 września zaplanował pełnoprawną prezentację gry Immortals Fenyx Rising, znanej poprzednio pod nazwą Gods & Monsters. Jak to jednak często bywa w przypadku francuskiej korporacji, z tych planów wynikło niewiele, ponieważ grę ujawnił Microsoft.

Karta produktu pojawiła się bowiem w Microsoft Store, wraz ze zrzutami z ekranu oraz dokładnym opisem, datą premiery i tak dalej. Mała wpadka, ale dla Ubisoft raczej standard. Całość szybko usunięto, lecz w internecie nic nie ginie i użytkownicy zdołali zarchiwizować wszystkie informacje.

Reklama

Z wpisu w sklepie wynikało, że data premiery Immortals Fenyx Rising to 3 grudnia. Mowa o Xbox One, lecz można bezpiecznie zakładać, że tego samego dnia otrzymamy odsłonę PC. Jeśli mowa o rozgrywce, to głównym bohaterem jest tytułowy Fenyx, eksplorujący kolorowy świat antyku.

Za pomocą "mocy bogów, takich jak miecz Achillesa i skrzydła Dedala" będziemy rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami oraz rozwiązywać zagadki środowiskowe. Nie zabraknie mitycznych bestii do pokonania, jak Meduza oraz Cyklop, z walką zarówno na ziemi, jak i w przestworzach.

Jak na Ubisoft przystało, akcja toczy się w otwartym świecie, na który składa się siedem zróżnicowanych regionów inspirowanych poszczególnymi bóstwami. W arsenale widać nie tylko miecz, lecz także nieco bardziej kreatywne uzbrojenie, jak telekineza i naprowadzające się strzały.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje