Reklama

Godfall na wyłączność PS5 tylko przez pół roku

​Okazuje się, że Godfall - jedna z niewielu pozycji na wyłączność dla PlayStation 5 - pozostanie zarezerwowana dla japońskiej konsoli tylko przez pół roku. Po 12 maja przyszłego roku nic nie stanie na przeszkodzie, by produkcja ukazała się także na urządzeniach innych producentów, jak Xbox.

Informacje przekazano wczoraj - drobnym drukiem - w trailerze premierowym produkcji. Nie jest oczywiście gwarantowane, że wydawca - Gearbox - faktycznie zdecyduje się na debiut na Xbox Series X/S, ale będzie miał taką możliwość. A wyższa liczba graczy zawsze jest mile widziana.

Reklama

Wspomniany trailer prezentuje założenia fabuły, czyli wojnę pomiędzy braćmi Orinem i Macrosem. Ten drugi ma nadzieję osiągnąć nieśmiertelność, podczas gdy Orin chce go powstrzymać i przywrócić pokój na świecie. We wszystko to wmieszają się oczywiście postacie prowadzone przez graczy.

Godfall to pierwsza produkcja, która została oficjalnie potwierdzona na PlayStation 5, jeszcze w grudniu 2019 roku, podczas imprezy The Game Awards. Premier w Europie 19 listopada, razem z premierą konsoli PlayStation 5. Tego dnia ukaże się także odsłona przeznaczone na komputery PC.

Rozgrywka przypomina nieco Dark Souls, a styl prowadzenia postaci - oraz walki - zmienia się w zależności od tego, jaki pancerz założymy. To zmienia także przenoszoną broń: długi miecz, dwa ostrza, włócznię, wielki młot lub miecz dwuręczny. Są też uniwersalne elementy wyposażenia.

Dowiedz się więcej na temat: Godfall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje