Reklama

God of War – system walki w nowym zwiastunie

​Podczas pokazu Sony w czasie Paris Games Week ujawniony został nowy trailer kolejnej części God of War. Ta osadzona zostanie w scenerii z mitologii nordyckiej, a Kratosowi towarzyszyć będzie jego syn Atreus.

Na krótkim zwiastunie nie pokazano niestety zbyt wiele. Protagonista starł się w nim z przeważającą liczebnie grupą przeciwników, ale nie stanowili oni dla niego żadnego wyzwania. Widzimy jak protagonista masakruje wrogów z użyciem magicznego topora, pięści czy elementów otoczenia. Przy okazji można ujrzeć w akcji jego towarzysza. Na całe szczęście Atreus wydaje się nie wymagać naszej pomocy i ochrony, a sam wspiera poczynania swego ojca. Atakując od tyłu rozprasza przeciwników i uwrażliwia je na ataki Kratosa, a gdy walka dobiega końca komentuje i wdaje się w dialogi z głównym bohaterem.

Reklama

Całość wygląda widowiskowo. Grafika jest szczegółowa, kombinacje ciosów soczyste i efektowne, choć póki co nie wyglądają nazbyt krwawo, a Kratos wciąż pozostaje zwinną i zabójczo skuteczną maszynką do zabijania. Grają więc te same elementy, które uczyniły serię bestsellerem i wpisały ją do kanonu pozycji hack’n’slash.

Fani serii muszą uzbroić się więc w cierpliwość, gdyż najnowszy God of War ma pojawić się dopiero za kilka miesięcy. Oczywiście jako exclusive konsoli PlayStation zapowiedziano grę jedynie na tę platformę. Oficjalna data premiery jest póki co nieznana, ale planowany jest pierwszy kwartał przyszłego roku.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje