God of War: Ragnarok - wkrótce poznamy datę premiery?

​Co z God of War: Ragnarok? Sony wciąż milczy w sprawie swojego sztandarowego projektu, ale możliwe, że już wkrótce poznamy oficjalną datę premiery.

God of War: Ragnarok to obecnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo, przeznaczonych wyłącznie na konsole PlayStation (możliwe, że w przyszłości ukaże się konwersja na PC).

Początkowo jej premiera była planowana na 2022, ale Sony jakiś czas temu poinformowało o przesunięciu terminu wydania na 2023. Niedawno w sieci zaczęły jednak krążyć pogłoski, że produkcja może zostać ukończona jeszcze w tym roku. Mówi się o listopadzie.

Jednak nie ma co opierać się na pogłoskach. Lepiej poczekać na oficjalną informację Sony w tej sprawie. Jak donosi Jason Schreier, Japończycy wkrótce mają poinformować o planowanej dacie premiery.

Reklama

Będzie to jednak zwykłe ogłoszenie, niezwiązane z prezentacją samej gry. Co ciekawe, renomowany branżowy dziennikarz, pracujący dla Bloomberga, twierdzi, że w God of War: Ragnarok możemy zagrać już w listopadzie.

God of War: Ragnarok - kontynuacja przygód Kratosa

God of War: Ragnarok przedstawi ciąg dalszy historii Kratosa, wojownika i upadłego boga wojny, oraz Atreusa, jego syna. Nowa przygoda rozpocznie się kilka lat po zakończeniu poprzedniej części.

Podczas wyprawy odwiedzimy nie tylko znane już lokacje, jak Midgard, Niflheim czy Jotunheim (oczywiście w ramach każdej z nich przygotowano zupełnie nowe obszary do zbadania), ale także Vanaheim (siedziba Wanów), Svartalfheim (dom krasnoludów) oraz Asgard (kraina Asów). Gra - podobnie jak poprzedniczka - skupi się na eksploracji, przygodzie, walce, rozwiązywaniu łamigłówek oraz rozwijaniu postaci.

God of War: Ragnarok powstaje wyłącznie w wersjach na PlayStation 4 i PlayStation 5. Osoby chcące zobaczyć grę w jej najlepszej formie powinny, rzecz jasna, skupić się na tej drugiej edycji. Albo poczekać na wydanie na PC, które prawdopodobnie ujrzy kiedyś światło dzienne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War: Ragnarok | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy