Reklama

God of War PC - znamy datę premiery i ekskluzywną zawartość

​Sony wreszcie ucięło plotki, które od miesięcy skupiały uwagę graczy. Japończycy ogłosili, że długo oczekiwany port najnowszej części God of War zmierza na PCty. Poznaliśmy datę premiery. Widać, że po tym, jak Kratos zajął się bogami, nie ma już żadnych świętości.

Sony już jakiś czas temu dało jasno do zrozumienia, że ​zamierza wprowadzić na PC więcej gier, które do tej pory kojarzone były z wyłącznością na PlayStation. Niedawne plotki mówiły, że nawet God of War trafi na komputery osobiste. Teraz te plotki się potwierdziły. Sony w końcu oficjalnie potwierdziło powstawanie portu. Gra wydana zostanie z kilkoma specjalnymi, nowymi funkcjami, które będą dostępne wyłącznie w wersji na PC. Dokąd zmierzasz Sony? Ekskluzywność na PC?

Sony opublikowało nowy zwiastun, który ujawnia datę premiery. Kratos wyruszy na podbój już 14 stycznia 2022 roku. Wersja God of War na komputery obsługuje rozdzielczość 4K, będzie mieć zniesiony limit klatek na sekundę oraz masę dodatkowych opcji graficznych. Nie zabraknie obsługi Nvidia DLSS oraz technologii Nvidia Reflex. Posiadacze ultraszerokich monitorów też powinni być zadowoleni. Komputer, który udźwignie God of Wara w pełnej krasie, będzie musiał być prawdziwym potworem. Nie z takimi radził sobie Kratos w przeszłości.

Reklama

Ponieważ kontrolery PS4 DualShock i PS5 DualSense działają na komputerach PC, fani mogą grać w wersję God of War na PC z ich wykorzystaniem. To jednak nie wszystko -gra będzie również obsługiwać mysz i klawiaturę. Sony obiecało, że gracze God of War na PC mogą dowolnie zmieniać schemat sterowania.

Każdy, kto kupi God of War na PC, otrzyma również dodatkowe gadżety, takie jak zestawy zbroi Death's Vor dla Kratosa i Atreusa. Dla graczy God of War na PC dostępne będą również różne skórki dla tarczy. Więcej szczegółów na temat ekskluzywnej zawartości poznamy bliżej dnia premiery. Pisząc zupełnie poważnie - Sony musi czymś zachęcić graczy do już ponad 3 letniego tytułu. Szczególnie że gra oferowana będzie w pełnej cenie - ponad 200 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje