Reklama

God of War - długi fragment rozgrywki z wersji na PC

​Premiera God of War w wersji na PC tuż tuż. Jeszcze zanim uruchomicie grę na swoich komputerach, możecie zobaczyć dłuższy fragment zabawy na YouTubie.

God of War to jeden z największych przebojów Sony ostatnich lat. Pierwotnie gra trafiła wyłącznie na PlayStation 4, później doczekała się ulepszonej wersji na PlayStation 5, a teraz ostatnią przygodę Kratosa przeżyją także posiadacze pecetów. 14 stycznia odbędzie się premiera komputerowego portu, który będzie wyglądał jeszcze lepiej niż konsolowy pierwowzór. Oczywiście pod warunkiem, że dysponujecie odpowiednio mocnym sprzętem, aby uruchomić go na "high" lub "ultra".

Na profilu Sigma Hawk Gaming na YouTubie pojawił się długi, bo aż dwugodzinny fragment rozgrywki z wersji pecetowej, dzięki któremu możemy zobaczyć, o ile lepiej będzie się ona prezentowała od edycji konsolowej (szczególnie tej na PS4, ale także tej na PS5):

Reklama

Na nagraniu widać to, czym od początku chwalą się twórcy. Pecetowa wersja God of War zawiera lepszej jakości cienie, jeszcze bardziej realistycznej odbicia, obsługę techniki DLSS (co powinno ucieszyć wszystkich posiadaczy kart graficznych GeForce z rodziny RTX), a także możliwość zabawy z odblokowaną liczbą klatek na sekundę.

God of War na klawiaturze i myszce? Proszę bardzo!

God of War na PC posiada także opcję zabawy z wykorzystaniem klawiatury i myszy. W filmie opublikowanym przez Sigma Hawk Gaming możemy zobaczyć, w jaki sposób autorzy portu dostosowali sterowanie do tego rodzaju urządzeń. Jeżeli jednak wolimy grać na padzie, oczywiście też będziemy mieli taką możliwość.

Pecetowa wersja God of War ukaże się już 14 stycznia, czyli w najbliższy piątek. Natomiast studio Santa Monica pracuje już nad kolejną grą o Kratosie i jego synu Atreusie - God of War: Ragnarok. Ta prawdopodobnie pierwotnie zostanie wydana wyłącznie na PlayStation 4PlayStation 5, ale po jakimś czasie powinna trafić także na PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy