God of Gods - wyprawa do krainy pradawnych bogów

God of Gods to najnowsza darmowa gra MMO 3D w przeglądarce dostępna w całości po polsku. Świat w którym losy śmiertelników i bogów przecinają się pomiędzy sobą jest idealnym miejscem na ekscytującą przygodę!

Fabuła koncertuję się na młodym bohaterze, który okazuje się wcieleniem jednego z pradawnych bogów. Konflikt pomiędzy bogami staje się coraz poważniejszy, a od gracza zależy, jak odniesie się do rozgrywanych wydarzeń. W miarę odkrywania nowych wątków fabularnych, dołączą do gracza sojusznicy i stanie on na czele swojej własnej drużyny herosów.

Jako zwierzaka, zaadoptujesz własnego żywiołaka, związanego z jednym z żywiołów (np. ogień lub woda) - będzie cię wspierać w walce swoimi magicznymi atakami. Mając tak różnorodną i pstrokatą drużynę, staniesz do walki z potężnymi demonami i okrutnymi wysłannikami mrocznych bogów. W trakcie rozgrywki zdobędziesz setki magicznych artefaktów i rozegrasz tysiące emocjonujących pojedynków, by zadecydować o przyszłym kształcie świata!

Reklama

Oprócz długiej i obfitującej w dynamiczne pojedynki kampanii, będziesz mógł brać udział w różnorodnych pojedynkach PvP (Gracz kontra Gracz) o miano najlepszego gracza na serwerze. Produkcja oferuje szereg wyzwań związanych, zarówno z kooperacją, jak i rywalizacją graczy. Dzięki bajecznemu środowisku 3D przyciągnie bardziej wymagających graczy, a dostępność w przeglądarce sprawia, że gra God of Gods jest bardzo łatwo dostępna dla większości posiadaczy komputerów PC.

God of Gods jest dostępna za darmo i bez pobierania dla wszystkich graczy szukających nowoczesnych gier przeglądarkowych 3D z rozbudowanymi opcjami społecznościowymi. Masz ochotę na prawdziwą przygodę? Zarejestruj się za darmo TUTAJ.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: God Of Gods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy