Reklama

Gladiators Online: Death Before Dishonor dostępna od teraz na Steam

​Bramy koloseum stanęły otworem wraz z przybyciem Gladiators Online: Death Before Dishonor, gry akcji w czasie rzeczywistym z walkami gladiatorów, na Steam.

Kluczowym elementem Death Before Dishonor jest system walk, który daje graczowi kontrolę nad gladiatorem i przeciwstawia go wojownikowi innego gracza w walce na śmierć i życie, po której przegrani gladiatorzy na stałe znikają z listy.

Aby uniknąć takiego losu, gracze muszą nie tylko wzmacniać swoich wojowników przez odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które podkreślą ich atuty, ale również przez wyostrzenie własnych umiejętności. Całą batalię przeżyje jedynie najlepiej przygotowany gladiator, prowadzony przez najzdolniejszego gracza.

Reklama

Gdy gracz nie przebywa wraz z gladiatorem na arenie, wciela się w rolę Lanisty - właściciela szkoły gladiatorów, który musi kupować najsilniejszych wojowników na aukcjach z udziałem innych osób. Gdy gracz kupi takiego gladiatora, tylko od niego będzie zależało, w jaki sposób go wytrenuje i wyekwipuje, aby w walce przyniósł chwałę jego szkole.

Gra oferuje:

  • Opartą na dynamicznej akcji walkę  taktyczną, która umożliwia graczom pokonanie ich przeciwników swoimi umiejętnościami
  • Trwałą śmierć dla gladiatorów, którzy zostali zabici w walce lub poddani egzekucji wolą bezlitosnego tłumu
  • Kupowanie najlepszych wojowników na aukcjach online z udziałem innych graczy
  • Ekwipowanie gladiatorów w ponad 60 umiejętności walki oraz ponad 600 przedmiotów
  • Doglądanie wojowników poprzez zatrudnienie pracowników takich jak lekarze czy kurtyzany

Gladiators Online jest grą w systemie free-to-play. Pakiety Premium zostały zaprojektowane tak, aby oszczędzić czas i walutę występującą w grze bez naruszania równowagi gry i walki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama