Reklama

Ghost Recon: Wildlands doczeka się otwartych testów

​Na początku miesiąca przeprowadzono zamknięte testy Ghost Recon: Wildlands, które pozwoliły sprawdzić wybrany fragment gry. Po raz kolejny potwierdzono jednak wkrótce nadarzy się jeszcze jedna okazja do wypróbowania produkcji, tym razem skierowana do szerszego grona użytkowników.

Podczas spotkania z inwestorami, które towarzyszyło publikacji raportu finansowego za trzeci kwartał bieżącego roku fiskalnego, przedstawiciele Ubisoftu oznajmili, że w planach jest otwarta beta strzelanki. Nie podano jednak zbyt wielu szczegółów.

Wiadomo jednak, że do dyspozycji graczy twórcy oddadzą nową zawartość. W poprzednich, zamkniętych testach można było zapoznać się wyłącznie z jedną prowincją wirtualnej Boliwii. Narzekano między innymi na niewielką liczbę zadań i aktywności do wykonania.

Otwarta beta zostanie przeprowadzona na wszystkich platformach docelowych produkcji, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dokładnego terminu startu na razie jednak Ubisoft nie ujawnił.

Reklama

Pełna wersja Ghost Recon: Wildlands ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 7 marca. Gra położy nacisk na kooperację (wspólnie współpracować będzie mogło maksymalnie czterech graczy), ale pojawi się możliwość zabawy w pojedynkę - wówczas kompanami kierować ma sztuczna inteligencja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy