Ghost Recon: Wildlands - darmowy weekend w wirtualnej Boliwii

​Już od 12 kwietnia do 15 kwietnia wszyscy chętni gracze będą mogli za darmo sprawdzić bardzo dobrą strzelankę od Ubisoft.

Deweloperzy z Francji chcą zachęcić jak największą ilość graczy do sprawdzenia gry Ghost Recon: Wildlands. To zrealizowana z hollywoodzkim rozmachem gra akcji, opowiadająca o losach elitarnej jednostki bojowej - tytułowych Duchów - w walce z potężnym kartelem narkotykowym z Boliwii. Produkcja oferuje możliwość poruszania się po otwartym i pięknie zaprojektowanym, ale także niezwykle niebezpiecznym świecie.

Od 12 kwietnia zostanie udostępniona pełna wersja gry, która umożliwi sprawdzenie kampanii dla jednego gracza, jak i skorzystanie z pełni wrażeń w trybie kooperacji, w którym może uczestniczyć nawet do 4 graczy. Aby skorzystać z czasowego prezentu od Ubisoft należy w przypadku PC zalogować się na koncie Uplay lub Steam i kliknąć w wyświetlony baner gry z napisem "Free Weekend", natomiast gracze konsolowi powinni odszukać pozycję w sklepach konsolowych i podążać za instrukcjami.

Reklama

Twórcy gry informują, że po upływie okresu próbnego, wszyscy którzy zdecydują się na kupno gry, zachowają postępy z rozgrywki. Ceny za Ghost Recon: Wildlands mogą być obniżone nawet do 67%.

Poniżej można sprawdzić krótki zwiastun gry: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ghost Recon Wildlands
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy