Reklama

Get Even już dostępne – z tej okazji zwiastun

Dzisiaj do sprzedaży trafiło Get Even - nowa produkcja developerów z polskiego studia The Farm 51. W związku z tym opublikowano kolejny zwiastun gry.

W tytule gracze kierują poczynaniami cierpiącego na amnezję Cole’a Blacka, który niespodziewanie budzi się w pomieszczeniu w towarzystwie przywiązanej do krzesła dziewczyny z bombą na piersi. Podczas zabawy trzeba dowiedzieć się, co się wydarzyło.

Ważnym elementem wyposażenia postaci jest telefon. Smartfon pełni różnorakie funkcje - wyświetla otrzymywane wiadomości i komunikaty, a także mapę z podświetlonymi pozycjami oponentów. Z pomocą urządzenia można również skanować przedmioty w poszukiwaniu wskazówek i informacji.

Reklama

W trakcie rozgrywki gracze zmierzą się między innymi ze zmieniającą się rzeczywistością. Niejednokrotnie doświadczą sytuacji, w której określone przedmioty czy obiekty zmaterializują się przed prowadzonym bohaterem.

Warto zaznaczyć, że produkcja miała ukazać się w ubiegłym miesiącu, ale na kilka dni przed debiutem premierę przesunięto. Powodem był zamach terrorystyczny, którego dokonano w trakcie koncertu piosenkarki Ariany Grande w brytyjskim Manchesterze.

Za wydanie Get Even odpowiedzialna jest firma Bandai Namco. Gra dostępna jest na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun tytułu można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje