Get Cyberpunked, czyli instagramowe filtry z Cyberpunk 2077

​Choć do premiery gry studia CD Projekt RED jeszcze blisko pół roku, machina promocyjna powoli się rozkręca.

Jeżeli nie możecie doczekać się karnawałowych imprez, na których będziecie mogli wystąpić jako mocno zmodyfikowana postać z Cyberpunk 2077 albo jesteście fanami instagramowych filtrów, to mamy dla Was ciekawostkę. Na oficjalnym twitterowym kanale gry pojawił się wpis z krótką demonstracją filtrów rozszerzonej rzeczywistości i linkiem, gdzie gracze mogą sprawdzić, jak wyglądaliby po szeregu cyberpunkowych ulepszeń. Do dyspozycji oddano nam cztery dystopijne wariacje, dwie mocno naszpikowane modyfikacjami i dwie zdecydowanie delikatniejsze, ale wszystkie w klimacie gry.

Reklama

Kiedy zdecydujemy się skorzystać z pierwszych, górna część naszej twarzy zmienia się nie do poznania, a w miejsce oczu dostajemy szereg świecących spomiędzy metalu diod, druga para jest zdecydowanie mniej inwazyjna, ale również umieszcza na naszym obliczu cyberpunkowe “ulepszenia". Zresztą co będziemy tłumaczyć, wystarczy udać się pod TEN adres, żeby samemu z nich skorzystać i podzielić się efektami ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia przyszłego roku i ostatnio doczekał się całkiem poważnego konkurenta. A chodzi oczywiście o najświeższą zapowiedź Valve, które poinformowało, że w marcu przyszłego roku wrócimy do uniwersum Half-Life. Co prawda nie będzie to trzecia odsłona, na którą wszyscy czekają od ponad dekady, ale dedykowane wirtualnej rzeczywistości Half-Life: Alyx, którego akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej odsłony.

Jeżeli zaś chodzi o produkcję CD Projekt RED, to zdaniem szefa krakowskiego oddziału firmy, Johna Mamaisa, Cyberpunk 2077 ma być nie tylko jednym z najładniejszych tytułów w epoce PS4 oraz Xbox One, ale także wyznacznikiem dla nadchodzących konsol.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy