Reklama

Geralt i Triss kontra przeklęty rycerz w filmie stworzonym przez fanów

Ben Schamma wygląda bardzo przekonująco w roli Geralta /materiały źródłowe

​W internecie pojawił się przygotowany przez grupę fanów krótkometrażowy film oparty na wiedźmińskiej serii. W nagraniu wystąpił nie byle kto.

Twórcom produkcji udało się zaangażować do pomocy Bena Schammę - oficjalnego cosplayera Geralta z Rivii. Mężczyzna promował produkcje studia CD Projekt RED podczas dużych growych imprez, w tym na przykład na E3 czy gamescomie.

Poza tym pod koniec ubiegłego roku stworzył specjalny kalendarz ze zdjęciami przedstawiającymi bohaterów z cyklu wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Jak się można domyślać, na fotografiach także pojawił się w roli Białego Wilka.

W krótkometrażowym filmie autorstwa grupy fanów Schamm także wciela się w Geralta. Towarzyszy mu jednak Erika Rodgers (będąca również producentką projektu), która występuje jako rudowłosa czarodziejka Triss.

Reklama

Para stawia czoła odzianemu w pancerz rycerzowi. Starcie jest krótkie (całość trwa nieco ponad 4 minuty), ale za to efektowne. Twórcy pokusili się nawet o zastosowanie nieskomplikowanych efektów specjalnych. Wspomniany film można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje