Reklama

Geralt dołączy do Monster Hunter: World w lutym

​Już od grudnia ubiegłego roku wiemy, że Geralt - słynny zabójca potworów - pojawi się także w grze akcji Monster Hunter: World. Wiedźmin pomylił portale i teraz wiemy już, kiedy dokładnie pojawi się w uniwersum japońskiej superprodukcji - 8 lutego, ale najpierw na PS4 i Xbox One. Na PC trafi później.

Postać z powieści Andrzeja Sapkowskiego specjalizuje się w zabijaniu potworów, podczas gdy Monster Hunter: World to gra koncentrująca się w stu procentach na zabijaniu potworów. Wydaje się, że trudno o bardziej sensowy cross-over. Warto dodać, że Geralt dostępny jest także w bijatyce Soulcalibur 6.

Wiedźmin pojawi się w produkcji w przyszłym miesiącu za pośrednictwem darmowej aktualizacji, w ramach wydarzenia specjalnego. Twórcy zadbali nawet o to, by nowe kwestie dialogowe nagrał odpowiedni aktor głosowy z angielskiej wersji, a więc Doug Cockle.

Reklama

Capcom zapewniał podczas pierwszej zapowiedzi, że Geralt nie będzie tylko prostym modelem postaci do wykorzystania podczas zabawy, lecz atrakcje będą znacznie bardziej rozbudowanej. Nadal nie wiemy jednak, co dokładnie oznaczają takie ogłoszenia - nie podano żadnych szczegółów.

Japoński wydawca zapowiedział także, że zaraz przed premierą darmowego rozszerzenia zamierza przeprowadzić inne wydarzenie specjalne, związane z pierwszą rocznicą premiery. The Appreciation Fest rozpocznie się 26 stycznia i potrwa do 22 lutego, na PC, PS4 i Xbox One jednocześnie.

Idąc dalej, Capcom ma w planach także dodatek Iceborne, które ukaże się  jednak znacznie później, bo dopiero jesienią przyszłego roku na PS4 oraz Xbox One, a na PC jeszcze w późniejszym terminie, który nie został jeszcze sprecyzowany przez deweloperów.

Jak sugeruje sama nazwa, mamy do czynienia z rozszerzeniem koncentrującym się na zimowych atrakcjach, lub - w tym przypadku - potworach do upolowania. W planach są także nowe zadania, lokacje, ciosy oraz rodzaje wyposażenia do zbudowania ze zbieranych surowców.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy