Reklama

GeForce NOW: Co przynosi nowa aktualizacja?

Najnowsza aktualizacja aplikacji umożliwia łączenie kont Ubisoft Connect w celu szybszego uruchamiania gier, oraz dodaje sześć nowych gier do biblioteki GeForce NOW.

Aktualizacja poprawia również jakość strumieniowania na komputerach Mac. Dzięki temu usługa GeForce NOW przekształca komputery Mac w  platformy do gier na komputery PC.

Usprawnione logowanie

Najnowsza aktualizacja aplikacji GeForce NOW jest udostępniana właścicielom kont na komputerach PC i Mac od tego tygodnia. Wersja 2.0.36 zawiera nową funkcję, która umożliwia łączenie kont NVIDIA i Ubisoft, aby szybciej uruchamiać gry Ubisoft Connect dzięki automatycznemu logowaniu na konto użytkownika. Teraz możesz pominąć proces logowania i streamować swoje ulubione gry Ubisoft -  już w tym tygodniu.

Reklama

Granie w pecetowe gry Macu? Oto jak to działa

Kiedyś wybór był trudny: chcesz być użytkownikiem Maca czy graczem PC? Dzięki usłudze GeForce NOW nie musisz wybierać, możesz mieć Maca i grać na nim w pecetowe gry.

Usługa GeForce NOW przekształca prawie każdy komputer Mac w platformę do gier dzięki potędze przetwarzania w chmurze. Centra danych NVIDIA wykonują zadania, renderując gry i przesyłając je strumieniowo do komputerów Macbook Pro, Macbook Air, iMac i iOS. Możesz mieć wszystkie zalety grania na PC bez opuszczania ekosystemu Apple.

W usłudze GeForce NOW możesz grać w swoje tytuły pecetowe, nie martwiąc się, że coś nie zostało przeniesione na Mac’a. Kompatybilność oprogramowania z nowym M1 Mac również nie stanowi problemu, ponieważ natywna wersja gier na komputery PC jest przesyłana strumieniowo bezpośrednio z chmury.

GeForce NOW obsługuje również zapisywanie stanu gry dla obsługiwanych tytułów, dzięki czemu członkowie mogą grać na swoich komputerach Mac, a także na dowolnym innym obsługiwanym urządzeniu, bez utraty postępów.

Oznacza to, że następnym razem, gdy twoja drużyna będzie przygotowywać się do gry w Apex Legends, możesz dołączyć do walki ze swojego iMaca. Zazdrosny o swoich przyjaciół budujących swoją najlepszą społeczność Wikingów w Valheim? Dzięki usłudze GeForce NOW możesz do nich dołączyć bez opuszczania komputera Mac. Zbuduj swoją bibliotekę gier dzięki cotygodniowym bezpłatnym grom ze sklepu Epic Games Store, z tytułami takimi jak Dead By Daylight.

Ponadto użytkownicy usługi GeForce NOW RTX 3080 mogą teraz grać w natywnej rozdzielczości na swoich komputerach M1 Macbook Air lub Macbook Pro ciesząc się obrazem 1600p. Jednocześnie sesje grania mogą być jeszcze dłuższe - do ośmiu godzin. A dzięki RTX ON zarówno subskrybenci RTX 3080, jak i Priority, mogą cieszyć się grami takimi jak Cyberpunk 2077 i Control z ray tracingiem w czasie rzeczywistym, bez konieczności rozbudowy komputera.

Aktualizacja zawiera również poprawkę dotyczącą przesyłania strumieniowego w prawidłowych proporcjach na Apple MacBook Pro M1 Max, a także ulepszenia licznika czasu wyświetlanego na nakładce w grze.

Tak, twój Mac może teraz uruchomić Crysis

Gotowy na ostateczną bitwę na Macu? Przez ograniczony czas możesz zdobyć bezpłatną kopię Crysis Remastered z wybranymi abonamentami GeForce NOW. Kup sześciomiesięczne członkostwo Priority lub nowe członkostwo GeForce NOW RTX 3080, a otrzymasz darmowy kod do wykupienia na Crysis Remastered w sklepie Epic Games Store. Wymagana akceptacja regulaminu i warunków.

Zbieraj nowe gry

Czwartek GFN zawsze oznacza nowe gry w chmurze. W tym tygodniu do biblioteki GeForce NOW zostało dodanych sześć tytułów, w tym dwie premiery:

  • White Shadows (nowość na Steam, 7 grudnia)
  • Monopoly Madness (nowość na Ubisoft Connect, 9 grudnia)
  • Anno 1404 History Edition (darmowa Ubisoft Connect, 6-14 grudnia)
  • Prison Architect (darmowa na Epic Games Store, 9-16 grudnia)
  • Super Magbot (Steam)
  • Untitled Goose Game (Epic Games Store)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje