Garść informacji o Final Fantasy XV

Na kartach produktu Final Fantasy XV w japońskich serwisach PlayStation i Xboksa pojawiło się kilka nowych informacji o grze.

Nie pozostawiają one wątpliwości - kolejna odsłona cyklu Square Enix będzie odejściem od formuły turowych rolplejów. Z karty produktu Final Fantasy XV w japońskim serwisie PlayStation wynika, że system walki w produkcji znacznie ewoluował - piętnastka będzie "grą akcji".

Gracz będzie mógł swobodnie przełączać się pomiędzy poszczególnymi postaciami w drużynie, pojawi się też możliwość przeprowadzania wspólnych, łączonych ataków z różnymi bohaterami. Dodatkowo będzie można swobodnie poruszać się po polu bitwy i atakować wrogów.

Natomiast karta Final Fantasy XV na japońskiej stronie Xboksa zdradza co nieco o głównym bohaterze. Gracze pokierują bowiem Noctisem - dziedzica Lucisa, człowieka posiadającego ostatni na świecie kryształ. Nieoczekiwanie wraz ze swoimi przyjaciółmi zostanie wciągnięty w wojnę. To na razie tyle - całkiem możliwe, że więcej dowiemy się na czerwcowych targach E3.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje