Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gamescom'17: Udostępniono gameplay z Far Cry 5

Na oficjalnym kanale Ubisoftu na youtube.com został udostępniony 8 minutowy zapis z rozgrywki.

Far Cry 5 to piąta część serii sandboksowej gry akcji z widokiem pierwszoosobowym. Poprzednie odsłony przenosiły gracza w egzotyczne miejsca i wyspy, jednak piątka jest pod tym względem wyjątkiem.

Reklama

Akcja Far Cry 5 odbywa się w USA, a dokładniej w stanie Montana. Graczom przyjdzie wcielić się w stróża prawa, który dostał zadanie rozpracowania siatki przestępczej, działającej pod przykrywką fanatycznej sekty.

Na oficjalnym kanale studia Ubisoft na youtube udostępniono 8 minutowy zapis z rozgrywki. Na materiale można obejrzeć nowe lokacje, które nie zostały przedstawione podczas targów E3.

Ponad to deweloperzy pokazują łowienie ryb, rozjeżdżanie przeciwników traktorem, walkę powietrzną oraz możliwości jednego z dostępnych towarzyszy Boomera. Boomer jest czworonogiem i jak na dobrego pieska przystało, potrafi zaatakować przeciwników od tyłu kradnąc im broń, by zanieść ją swojemu właścicielowi.

Dużym plusem produkcji jest możliwość przejścia całej gry w kooperacji. Dodatkowo twórcy poprzez dodanie aktywności takich jak wędkarstwo, dają graczom możliwość relaksu i zapomnienia, że jest się w samym środku akcji. Gra zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz na komputery osobiste. Premiera produkcji odbędzie się nie wcześniej niż w 2018 roku.


Dowiedz się więcej na temat: Far Cry 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje