Reklama

Gamescom'17: Egipskie rozgrywki polityczne w nowym zwiastunie Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed: Origins /materiały prasowe

​Okazuje się, że opublikowany kilka dni temu zwiastun Assassin’s Creed Origins nie jest jedynym, jaki przygotowano w związku z targami gamescom. Ubisoft udostępnił kolejny materiał - nagranie skupia się na fabule.

Trailer zarysowuje tło polityczne starożytnego Egiptu, w którym osadzono akcję najnowszej odsłony cyklu. O władzę nad krajem walczy rodzeństwo - młody faraon Ptolemeusz oraz powracająca z wygnania Kleopatra.

W zwiastunie podkreślono, że pierwszy z pretendentów do tronu jest "tylko marionetką" sterowaną przez nieznanych osobników. Nie można wykluczyć, że za poczynaniami młodzieńca stoją ludzie, którzy później utworzą zakon Templariuszy.

Natomiast Kleopatrę wspomaga Juliusz Cezar, dysponujący "całą potęgą Rzymu". Zaznaczono jednak, że prawdziwe motywy, którymi kieruje się monarcha, nie są do końca jasne. W samym centrum konfliktu zaś znajdzie się oczywiście główny bohater produkcji - Bayek.

Reklama

Assassin’s Creed Origins ukaże się na 27 października. Tego dnia produkcji trafi na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun koncentrujący się na warstwie fabularnej można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy