Reklama

Games with Gold - oferta Xbox One i X360 na październik

Microsoft ujawnił listę gier, jakie bez dodatkowych opłat pobiorą w październiku posiadacze konsol Xbox One oraz X360, o ile posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Otrzymujemy łącznie dwie pozycje na starszą konsolę oraz - dzięki wstecznej kompatybilności - cztery na Xbox One.

Poniżej pełne zestawienie wraz z okresem dostępu:

  • Overcooked (Xbox One: 1 - 31 października)
  • Victor Vran (Xbox One: 16 października - 15 listopada)
  • Stuntman: Ignition (Xbox One i X360: 1 - 15 października)
  • Hitman: Blood Money (Xbox One i X360: 16 - 31 października)

Overcooked to kooperacyjna gra opowiadająca o chaosie panującym w restauracyjnej kuchni. Victor Vran przypomina w założeniach Diablo, stawiając na rozprawianie się z chmarami przeciwników w rzucie izometrycznym. Stuntman: Ignition to nietypowa gra wyścigowa, w której wcielamy się w kaskadera-kierowcę, a Hitman: Blood Money to skradanka z Agentem 47 w roli głównej.

Reklama

Abonenci mają więc ostatnie dni na pobranie produkcji rozdawanych we wrześniu:

  • Forza Motorsport 5 - dostępna do 30 września
  • Oxenfree - dostępne do 15 października
  • Battlefield 3 - dostępny do 30 września

Warto pamiętać, że produkcje nie znikają, gdy już dodamy je do biblioteki. Subskrybenci Xbox Live Gold mogą po pobraniu grać w produkcje bez ograniczeń - tak długo, jak wykupują abonament. Subskrypcja kosztuje 29 zł miesięcznie lub 249 zł z góry za cały rok.

Gold otwiera drogę do rozgrywek sieciowych na platformach Microsoftu, a także do szeregu dodatkowych funkcji, poza wymienionymi wyżej grami, takimi jak rejestrowanie rozgrywki i dzielenie się klipami, transmisja na Twitchu i więcej miejsca na zapisy na serwerach rozproszonych "w chmurze".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama