Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Games with Gold - oferta Xbox One i X360 na marzec

​Microsoft ujawnił listę gier, jakie bez dodatkowych opłat w marcu pobiorą posiadacze konsol Xbox One oraz X360, o ile posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Standardowo, otrzymujemy łącznie dwie pozycje na starszą konsolę oraz - dzięki wstecznej kompatybilności - cztery na Xbox One.

Poniżej pełne zestawienie wraz z okresem dostępu:

  • Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (Xbox One: 1 - 31 marca)
  • Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (Xbox One: 16 marca - 15 kwietnia)
  • Star Wars Republic Commando (Xbox One i X360: 1 - 15 marca)
  • Metal Gear Rising: Revengeance (Xbox One i X360: 16 - 31 marca)

Reklama

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion to kolorowa produkcja przygotowana na licencji popularnej kreskówki "Pora na przygodę!". Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 to nietypowe podejście do sieciowej strzelanki - z postaciami i frakcjami z mobilnej serii Plants vs. Zombies.

Star Wars Republic Commando z 2005 roku to kolejna strzelanka, choć z nieco poważniejszym podejściem. Wcielamy się w lidera czteroosobowego zespołu szturmowców, wykonujących przeróżne misje w uniwersum Gwiezdnych wojen. Poza strzelaniem jest też element taktyczny i rozkazy.

Metal Gear Rising: Revengeance to dość znaczące odejście od klasycznej formuły Metal Gear. To nie powinno dziwić, ponieważ mówimy o zręcznościowej grze akcji wykonanej przez mistrzów gatunku, a więc przez japońskie studio PlatinumGames. Tytuł z 2013 jest jedną z ostatnich gier na X360.

Abonenci mają obecnie ostatnie dni na pobranie jednej z produkcji rozdawanej w lutym, a więc. Super Bomberman R. To kolejna odsłona zasłużonej serii. Zasady są proste i dobrze znane: poruszamy się po planszy w dwóch wymiarach, rozstawiając tu i ówdzie bomby w celu wyeliminowania wrogów.

Warto pamiętać, że produkcje nie znikają, gdy już dodamy je do biblioteki. Subskrybenci Xbox Live Gold mogą po pobraniu grać w produkcje bez ograniczeń - tak długo, jak wykupują abonament. Subskrypcja kosztuje 29 zł miesięcznie lub 249 zł z góry za cały rok.

Gold otwiera drogę do rozgrywek sieciowych na platformach Microsoftu, a także do dodatkowych funkcji, poza wymienionymi wyżej grami, takimi jak rejestrowanie rozgrywki i dzielenie się klipami, transmisja na Twitchu i więcej miejsca na zapisy na serwerach rozproszonych "w chmurze".

Dowiedz się więcej na temat: Games with Gold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje