Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Games with Gold - oferta Xbox One i X360 na listopad

​Microsoft ujawnił listę gier, jakie bez dodatkowych opłat pobiorą w listopadzie posiadacze konsol Xbox One oraz X360, o ile posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Otrzymujemy łącznie dwie pozycje na starszą konsolę oraz - dzięki wstecznej kompatybilności - cztery na Xbox One.

Poniżej pełne zestawienie wraz z okresem dostępu:

  • Battlefield 1 (Xbox One: 1 - 30 listopada)
  • Race the Sun (Xbox One: 16 listopada - 15 grudnia)
  • Assassin’s Creed (Xbox One i X360: 1 - 15 listopada)
  • Dante’s Inferno (Xbox One i X360: 16 - 30 listopada)

Reklama

Battlefield to sieciowa strzelanka z akcją umieszczoną podczas I wojny światowej. Produkcji Electronic Arts zapewne nie trzeba przedstawiać, podobnie jak Assassin’s Creed - pierwsze odsłony serii, za sprawą której powstał dobrze znany i rozwijany do dzisiaj cykl gier akcji opowiadających o odwiecznym konflikcie templariuszy i asasynów.

Race the Sun to niezależna produkcja studia Flippfly, w której prowadzimy napędzany energią słoneczną pojazd. Pędzimy przed siebie w kierunku zachodzącego słońca, omijając po drodze przeszkody. Jeśli słońce zajdzie, zanim do niego dotrzemy, stracimy napęd, a co za tym idzie - życie.

Dante’s Inferno to nieco już zapomniana gra akcji od Electronic Arts oraz nieistniejącego już studia Visceral Games. Jak sugeruje sam tytuł, całość w dość luźny sposób bazuje na "Boskiej komedii" autorstwa włoskiego poety Dantego Alighieri. Podróżujemy przez kręgi piekła, starając się odbić Beatrice z rąk Lucyfera.

Abonenci mają obecnie ostatnie dni na pobranie produkcji rozdawanych w październiku:

  • Overcooked - dostępna do 31 października
  • Victor Vran - dostępne do 15 listopada

Warto pamiętać, że produkcje nie znikają, gdy już dodamy je do biblioteki. Subskrybenci Xbox Live Gold mogą po pobraniu grać w produkcje bez ograniczeń - tak długo, jak wykupują abonament. Subskrypcja kosztuje 29 zł miesięcznie lub 249 zł z góry za cały rok.

Gold otwiera drogę do rozgrywek sieciowych na platformach Microsoftu, a także do szeregu dodatkowych funkcji, poza wymienionymi wyżej grami, takimi jak rejestrowanie rozgrywki i dzielenie się klipami, transmisja na Twitchu i więcej miejsca na zapisy na serwerach rozproszonych "w chmurze".

Dowiedz się więcej na temat: Games with Gold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama