Reklama

Gameplay z Hunt: Showdown od Cryteku

​Studio Crytek opublikowało nagranie prezentujące fragmenty gameplayu z nowego projektu zespołu - nastawionego na kooperację Hunt: Showdown.

W grze wcielimy się w łowcę, którego zadaniem jest polowanie na wszelkiej maści bestie. Na łowy wyruszymy z maksymalnie trzema towarzyszami, przy czym na mapie znajdą się cztery podobne zespoły. To oznacza, że zmierzymy się nie tylko z potworami, ale i innymi graczami.

W opublikowanym materiale prezentującym fragmenty rozgrywki pokazywane na tegorocznych targach E3 celem dwójki osób jest wyśledzenie i zlikwidowanie przerośniętego pająka. W międzyczasie śmiałkowie natykają się na inne, niemniej groźne istoty.

Warto zaznaczyć, że projekt narodził się już w 2014 roku, gdy grę - noszącą wówczas nazwę Hunt: Horrors of the Gilded Age - przygotowywał amerykański oddział studia Crytek. Zespół składał się z developerów pochodzących z zamkniętego studia Vigil Games.

Reklama

Zaledwie jednak miesiąc po oficjalnej zapowiedzi produkcji pojawiły się problemy. W wyniku cięć budżetowych z ekipy odszedł - wspólnie ze swoimi kolegami - stojący na jej czele David L. Adams. Następnie założył Gunfire Games, które obecnie pracuje nad Darksiders 3.

Dokładna data premiery Hunt: Showdown nie jest na razie znana. Twórcy obiecują jednak, że gra ukaże się w przyszłym roku na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany gameplay można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje