Reklama

GameAcademy vol. 2: Concept ART i grafika 2D

​Mamy nadzieję, że Wasze sesyjne zmagania i zimowe urlopy minęły bezpiecznie i twórczo. Jeśli jednak czujecie niedosyt wiedzy i wrażeń, zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu Game Academy, na którym poza wiedzą teoretyczną czeka na Was spora dawka praktyki. Jeśli męczy Was talent, możecie wykorzystać go z pożytkiem na warsztatach graficznych. W po walentynkowy weekend będziemy zajmować się nie byle czym, bo Concept ARTem i Grafiką 2D.

GameAcademy vol. 2. Concept ART i Grafika 2D odbywać się będzie 16 i 17 lutego. Swoją wiedzą z tego obszaru będą się z Wami dzielić prelegenci, specjaliści, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem zdobytym w branży gier wideo.

Program:

Piątek 16 lutego:

  • 17:00 Dagmara Darsicka i Judyta Sosna - To nie jest taki głupi pomysł! Kulisy pracy koncepcyjnej nad mobilnymi grami casualowymi - zajęcia warsztatowe

Sobota 13 stycznia

Reklama

  • 11:00 Magda Radziej - Grafika koncepcyjna w prawdziwym życiu - jak żyć kiedy proszą cię by narysować śmietniki
  • 12:00 Kacper Niepokólczycki -Filary dobrego environment art’u
  • 13:00 Katarzyna Babis - Projektowanie postaci na potrzeby gier - pierwsze kroki w branży

Udział w zajęciach GameAcademy jest płatny, bilety w cenie 30 zł, uprawniające do uczestnictwa w zajęciach dostępne są na stronie: http://rejestracja.gameacademy.pl/. Na stronie znajdziecie również szczegółowe informacje na temat prelekcji.

GameAcademy towarzyszy również bezpłatny Program Mentorski Jeśli macie swój projekt gry, pomysł lub prototyp i chcielibyście go skonsultować z weteranami branży, to właśnie miejsce dla Was! Swoje projekty możecie zgłaszać http://gameacademy.pl/program-mentorski.

materiały źródłowe
Dowiedz się więcej na temat: GameAcademy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy