Game Pass: Trzy nowe gry za darmo, w tym dwie premierowe!

​Kolejne gry wjechały do subskrypcyjnej usługi Microsoftu. Wśród trzech tytułów, dwa miały wczoraj (23 listopada) swoją premierę. A to jeszcze nie koniec. Game Pass dopiero się rozkręca.

Użytkownicy Xboxa nie mają powodów do narzekań. Świetne premiery, wsteczna kompatybilność i subskrypcja, pozwalająca za niewielką miesięczną kwotę grać w większość dobrych i bardzo dobrych tytułów. Microsoft nie ukrywa, że z usługą wiąże spore nadzieje i widać, że robi wszystko, by przyciągnąć kolejne grupy graczy.

23 listopada premierę miały dwa tytuły, które trafiły do Xbox Game Pass. Mowa o DEEEER Simulator oraz Before We Leave. Pierwsza gra jest... symulatorem jelenia, podobnym do tego, co znamy z symulatora kozy. Miłośnicy zwariowanej rozwałki i streamerzy powinni być zachwyceni. Drugi tytuł leży na innym biegunie. To spokojna, leniwa gra, w której naszym celem jest zagospodarowanie małej planety i zamienienie jej w tętniące życiem miasto.

Reklama

Przypomnijmy, że dwa wymienione tytuły to nie wszystko. Do usługi trafił także Mortal Shell: Enhanced Edition. "Siódemkowy" souls-like, który powinien przypaść do gustu każdemu, kto lubi dark fantasy i mroczne klimaty. Gra posiada dość oryginalną mechanikę obrony i wyboru klasy bohatera. Gra zdecydowanie godna uwagi. Świetny sposób na przeczekanie do premiery Elden Ring.

3 NOWE GRY W USŁUDZE:

  • Before We Leave (Cloud / Xbox / PC)
  • DEEEER Simulator (Cloud / Xbox / PC)
  • Mortal Shell: Enhanced Edition (Cloud / Xbox / PC)

Wspomnieliśmy, że Game Pass się dopiero rozkręca? Co powiecie na kolejny tytuł, który pojawi się już 30 listopada? Evil Genius 2, bo o nim mowa, także zebrał noty na poziomie 7,5 i był porównywany w pewnych aspektach swojego gameplayu do kultowego Dungeon Keepera.

Teraz kiedy wiemy już wszystko o premierach listopadowych, możemy ze spokojem spoglądać w przyszłość. Game Passowy grudzień jawi się bowiem nad wyraz smakowicie. Na jakie grudniowe niespodzianki od Microsoftu czekacie?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy