Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gabe Newell reklamuje bieliznę w Chinach

​Szybko, potrzebujemy zdjęcie sporych rozmiarów mężczyzny na pudełko bielizny! - zawołał szef firmy z Chin. Sumienny pracownik ruszył do akcji i przygotował mistrzowski fotomontaż, zestawiający anonimowy tors z głową... Gabe’a Newella, założyciela firmy Valve, odpowiedzialnej za Steam.

Produkt firmy Long Dian zawiera - żeby było jeszcze śmieszniej - tylko dwie sztuki majtek. Internauci od razy dostrzegli ironię: Valve także znane jest z tego, że nie potrafi liczyć do trzech, podczas gdy fani od wielu lat czekają na trzecie odsłony Left 4 Dead, Team Fortress, Portal oraz Half-Life.

Reklama

Bielizna w rozmiarze 4XL przeznaczona jest dla "wyjątkowo grubych mężczyzn" - głosi napis na opakowaniu. Biedny Gabe Newell zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego wizerunek został wykorzystany do tak niecnych celów reklamowych w Chinach.

Internauci nie zostawiają na całej sprawie suchej nitki, wymyślając całe mnóstwo mniej lub bardziej wyrafinowanych żartów. Karcianka Artifact okazała się być porażką, więc szef Valve dorabia sobie jako model odzieży. A może to wina Epic Games, które przejęło inne części garderoby na wyłączność?

Dowiedz się więcej na temat: Gabe Newell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje