Reklama

Furi pojawi się na Switchu

​The Game Baker, francuskie studio odpowiedzialne za grę Furi, zapowiedziało, że ich produkcja trafi na platformę Switch.

Furi zadebiutowało pierwotnie na platformy PC i PS4 5 lipca 2016 roku, a w grudniu trafiło także na Xbox One. Na początku przyszłego roku ma ukazać się na konsoli Nintendo Switch, ale brak póki co konkretnej daty premiery.

Wspomniany tytuł to gra akcji, w której rozgrywka koncentruje się na pojedynkach z potężnymi bossami. Pokonujemy ich za pomocą broni białej i palnej, opierając się na bazującym na zręczności i kombinacjach ciosów systemie walki. Celem tych starć jest zdobycie kluczy, które pozwolą protagoniście na wydostanie się z wielkiego więzienia, w którym się znalazł. Jednakże dalsze szczegóły fabularne poznajemy w czasie eksploracji udostępnionych przez twórców lokacji pomiędzy kolejnymi walkami. Na uwagę zasługuje specyficzna oprawa graficzna, kojarząca się z anime i będąca dziełem Takashiego Okazaki. Sprawił on, iż każdy z przeciwników jest wyjątkowy, a ich wygląd potrafi zapaść w pamięć.

Reklama

W wersji na Switch pojawić się ma cała dotychczas udostępniona zawartość, a także wszystkie ulepszenia wprowadzone do gry na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Aby móc cieszyć się grą na konsoli od Nintendo, będziemy musieli wydać 20 dolarów, czyli około70 złotych. Poniżej udostępniamy nowy trailer tej produkcji.

Dowiedz się więcej na temat: Furi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje