Reklama

Frozenheim dostępny we Wczesnym Dostępie Steam

​Zostań jarlem własnej osady wikingów w Frozenheim już dzisiaj. Oprócz widowiskowych najazdów i bitew, które dadzą wojom przyszłość w Valhalli, życie na Północy to także momenty spokoju. Kojące życie osady pośród fiordów uspokaja, ale jako jarl musisz wykorzystać te momenty ciszy, by zapewnić dobre życie swoim poddanym.

Hyperstrange i Paranoid Interactive dają graczom szansę na zdobycie podziwu i łaski Odyna. Sprytne zarządzanie osadą i umiejętne prowadzenie wojów na najazdy to tylko niektóre umiejętności, które trzeba posiąść, by zostać jarlem godnym własnej sagi w Frozenheim.

Frozenheim wkracza dzisiaj do Wczesnego Dostępu na Steam i przez najbliższe miesiące będzie rozwijane zgodnie z sugestiami i pomysłami graczy. Debiut ostatecznej wersji gry zaplanowany jest na początek 2022 r.

"Wierzymy, że odzew graczy jest kluczowy do stworzenia najlepszej możliwej wersji Frozenheim. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować społeczność na jak najwcześniejszym etapie dewelopmentu. We Wczesnym Dostępie gra jest dostępna dla użytkowników w specjalnej, niskiej cenie z powodu niepełnej jeszcze zawartości gry i możliwych błędów. Zapewniam, że gra będzie rozrastała się szybko i będziemy ją poprawiać w comiesięcznych aktualizacjach" - mówi Wojtek Mroczek, szef części wydawniczej Hyperstrange.

Reklama

Poniższa grafika przedstawia plan aktualizacji Frozenheim w najbliższych miesiącach:

Frozenheim dostępne jest na Steam w cenie 59,99 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy