Frostpunk 2 - oszust sprzedaje klucze, twórcy ostrzegają

​Na platformie Kinguin pojawiła się oferta kluczy na grę Frostpunk 2, podczas gdy twórcy nie wiedzą jeszcze nawet... jaka będzie jej cena.

Za 145 zł możemy kupić przedpremierowo Frostpunk 2, grę, której data premiery odbędzie się zapewne dopiero w przyszłym roku. Oczywiście preorder to nic nowego, ale w tym przypadku oferta pojawiła się, jeszcze zanim twórcy rozpoczęli sprzedaż. Ba, polski deweloper 11bit Studios nie ustaliłe jeszcze nawet ceny gry.

Nic dziwnego, że na Twitterze szybko rozpętała się burza. Sami autorzy postanowili ostrzec graczy przed kupowaniem gry, informując, że ogłoszenie z całą pewnością jest oszustwem mającym na celu wyłudzenie pieniędzy. Poprosili także popularne branżowe media, takie jak Game Informer czy PC Gamer, o przekazanie tej wiadomości dalej.

Reklama

Frostpunk 2 to sequel ciepło przyjętej strategii z 2018 roku. W grze skupialiśmy się na przetrwaniu zlodowacenia, które pewnego dnia ogarnęło całą kulę ziemską. W "dwójce" rozgrywka również będzie się kręcić wokół rozbudowy naszej osady, planowania strategii, surivalu oraz zarządzania społeczeństwem. Jej akcja rozegra się trzydzieści lat po historii przedstawionej w poprzedniczce.

Gra ukaże się prawdopodobnie zarówno na PC, jak i na konsolach, choć niewykluczone, że najpierw zagramy w wersję pecetową, a dopiero później doczekamy się konwersji na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Czekamy na pierwsze materiały z rozgrywki.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy