Reklama

Fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie Tekkena 7

​Bandai Namco udostępniło nowy materiał z siódmej części Tekkena. W filmie pokazano fragmenty gameplayu.

Na targach Tokyo Game Show nie mogło zabraknąć także Tekkena 7, czyli kolejnej odsłony serii bijatyk od Bandai Namco. Firma opublikowała przygotowany w związku z japońską imprezą zwiastun produkcji.

Film rozpoczyna się od kilku przerywników filmowych. Następnie możemy przyjrzeć się fragmentom rozgrywki - w materiale zaprezentowano urywki z kilku rozmaitych walk, w których biorą udział między innymi Gouki, Jack-7, Lili, Xiaoyu, Nina, Paul, Leo oraz Law.

Postacie korzystają przy tym z wielu charakterystycznych dla siebie zdolności i umiejętności. Co prawda, samo nagranie dostępne jest na razie tylko w języku japońskim, ale to w żadnym stopniu nie przeszkadza w oglądaniu.

Reklama

Twórcy podkreślają, że Tekken 7 położy nacisk na warstwę fabularną. W grze znajdzie się tryb, w którym przedstawiona zostanie przygotowana na potrzeby tytułu opowieść. Ponadto autorzy obiecują, że przerywniki filmowe mają płynnie przechodzić do walk.

Produkcja w marcu ubiegłego roku zadebiutowała na automatach w Kraju Kwitnącej Wiśni. Na konwersje stworzoną z myślą o platformach stacjonarnych musimy jeszcze trochę poczekać - produkcja ukaże się na PC, Xbox One i PlayStation 4 na początku przyszłego roku, choć dokładnej daty premiery nie podano. Poniżej znajdziecie omawiany trailer:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy