Reklama

Fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie remake’u gry Outcast

Zapowiedziany trzy lata temu remake Outcast doczekał się zwiastuna prezentującego pierwsze fragmenty rozgrywki.

Podobnie jak w wydanym 1999 roku oryginale, akcję produkcji osadzono w alternatywnej wersji 2007 roku. Ludzie odkryli planetę Adelpha, która zamieszkana jest przez inteligentne formy życia - przedstawicieli rasy zwanej Talan.

Kosmici niszczą jednak sondę Ziemian, co z kolei prowadzi do powstania czarnej dziury. Zjawisko może zniszczyć nie tylko nowy glob, ale także Ziemię. Wcielimy się w Cuttera Slade’a - Amerykanina, który wraz z trzema naukowcami zostaje wysłany na obcy świat w celu uratowania obu ciał niebieskich.

Z udostępnionego zwiastuna - przybliżającego nieco założenia fabularne - wynika, że mechanizmy rozgrywki nie ulegną większym zmianom. Zabawa nadal będzie polegała na eksploracji lokacji o otwartej strukturze, rozmawianiu z napotykanymi postaciami, a także walce z przeciwnikami. W filmie można zauważyć, że oprawa graficzna remake’u prezentuje się znacznie lepiej niż oryginału.

Reklama

Początkowo Outcast: Second Contact - bo tak zwie się gra - miało ukazać się w tym miesiącu. Premierę przełożono jednak na bliżej niesprecyzowaną jesień. Tytuł pojawi się na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniany trailer z fragmentami gameplayu można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Outcast: Second Contact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje